Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd pufferjacka
Röd pufferjacka - 0 Röd pufferjacka - 1 Röd pufferjacka - 2

Röd pufferjacka

Storlek: EU 38
Kategori: Jackor
Märke: AMISU
Färg: Röd
Skick: Bra skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg röd pufferjacka från Amisu med glansig finish och quiltad design. Jackan har rund hals, långa ärmar och två framfickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en lätt och cool jacka med modern look.

Ebba
Ebba
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd pufferjacka - Det bästa billigaste alternativet för en pufferjacka!! En hel och ren röd pufferjacka, perfekt nu till vintern❄️ Pris går att diskutera
Röd pufferjacka - Säljer en snygg röd pufferjacka
Röd pufferjacka - Säljer en snygg röd ralph lauren pufferjacka som är perfekt för kalla dagar. Jackan har en glansig finish och är riktigt varm och skön. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för vintern och hösten! Nypris på denna ligger på 6000 (för funderingar tveka ej på att slänga iväg ett meddelande)
Röd pufferjacka  - Fin röd jacka från Vero Moda❤️
Röd pufferjacka från Monki - Säljer en snygg röd pufferjacka från Monki i storlek M. Bra skick.  Perfekt för både höst och vinter.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras