Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit pufferjacka med fuskpäls från Etirel
Vit pufferjacka med fuskpäls från Etirel - 0 Vit pufferjacka med fuskpäls från Etirel - 1 Vit pufferjacka med fuskpäls från Etirel - 2

Vit pufferjacka med fuskpäls från Etirel

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg vit pufferjacka från Etirel med fluffig fuskpäls runt huvan. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och ribbade partier på sidorna. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen.

Shilan
Shilan
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit pufferjacka med fuskpäls från Zara - Snygg vit pufferjacka från Zara i storlek XL. Jackan har en mysig huva med beige fuskpäls och dragkedjor på fickorna. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och fluffiga känsla. Stängs med dragkedja framtill och har långa ärmar.
Vit vindjacka från Etirel med dragkedja - Fräsch vit vindjacka från Etirel med svart detaljerad dragkedja och logga på bröstet. Jackan har ribbade muddar och är tillverkad i en mix av polyester och bomull. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Vit teddyjacka med huva från Etirel - Mysig vit teddyjacka från Etirel i storlek XS. Jackan har huva, half zip-dragkedja och är tillverkad i fluffig fleece som ger en riktigt skön känsla. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Svart pufferjacka från Etirel S/M - Svart pufferjacka från Etirel i storlek S/M. Jackan har hög krage, långa ärmar och dragkedja framtill. Den är vadderad och har en klassisk, enkel design som passar perfekt när det är kallt ute.
Vit tröja  från Etirel - Säljer en vit jacka från Etirel med röd dragkedja och logga. Jackan har långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en sportig look.
Vit fuskpäls - Så söt jacka från Zara i fuskpäls. Är i M men är Liten i storleken men passar mig som har xs/s
Vit parkasjacka med fuskpäls från H&M - Vit parkasjacka från H&M Divided i storlek 38. Jackan har mysigt teddyfoder, stor huva med fluffig fuskpäls och praktiska fickor framtill. Yttermaterialet är bomull och fodret i polyester. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
Svart pufferjacka från Etirel - Säljer en svart pufferjacka från Etirel med huva och fejkpälsdetalj. Jackan har stora fickor framtill, dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Klassisk och enkel look som funkar till det mesta.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka