Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
EA7 väst
EA7 väst - 89

EA7 väst

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Svart

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin EA7 väst, skick 10/10 Äkta!

A1
A1
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ea7 väst  - Ea7 väst i nyskick. Storlek 164.
Ea7 väst  - Hej! Säljer nu denna västen för att den har blivit för liten på mig, den är inte arnvänd mycket alls. Västen har inga hål i dig och den är i toppskick,
EA7 Väst - Säljer nu denna riktigt feta västen från EA7 Emporio Armani. Knappt använd storlek Xs men passar också S Nypris: 1500 Mitt pris: 599
EA7 väst  - Jag säljer min emporio Armani väst då den är alldeles för stor för mig. Den är i storlek S för män och den köptes här på Plick. Har ni mer frågor kan ni alltid skriva
EA7 Väst - Tja, säljer min väst från EA7, nyskick, äkta, kvitto finns, nypris 1500kr, hör av er vid funderingar.
Ea7 väst  - Hej säljer min Armani väst som är i nytt skick och prefekt nu inför sommaren. Den är storlek Xs. Pris diskuteras vid snabbare affär
Ea7 väst  - Storlek S  Äkta så klart Kan sänka prise vid snabb affär
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.