Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige jacka
Beige jacka - 0

Beige jacka

Storlek: 160
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige jacka från lager 157, storlek 160 men passar mig som brukar ha xxs/xs. Bara använd några få gånger och är i superbra skick💓

Linnea
Linnea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige jacka  - Jackan är i bra skick passar bra när det är kallt. Endast använd två gånger.
Jacka beige  - Beige mysig jacka i storlek S från lager 157, helt ny, aldrig använd. Som en jeansjacka fast i Manchestertyg.
Beige jacka med knappar - Jättefin beige jacka använd fåtal gånger! Jättesnygg både till våren och hösten och passar till det mesta!
Beige jacka - Endast använd 2 ggr, säljer pga den är för liten för mig. Köpare står för frakt
Beige jacka - Tunn jacka ifrån hm! Används aldrig, passar mig som är S
Beige jacka  - Stilren beige kavaj från Nelly med klassisk krage, tre svarta knappar framtill och två fickor med lock. Jackan har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt ull-liknande material. Perfekt för dig som vill ha en snygg och tidlös look.
Beige jacka  - Jag säljer min fina beiga jacka från Nelly. Jackan är i en jättesnygg beige nyans med silvriga detaljer. Den är knappt använd och är i fint skick utan synliga defekter❣️Nypris: 400
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.