Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige teddyjacka
Beige teddyjacka - 89 Beige teddyjacka - 90 Beige teddyjacka - 91

Beige teddyjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en supermysig beige teddyjacka i croppad modell. Perfekt för höst och vår när du vill vara både varm och stilren. Jackan har långa ärmar och är i mycket bra skick. Den är lätt att matcha med jeans eller klänning för en avslappnad look.

Wilma✨✨
Wilma✨✨
(13)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med långa ärmar och en klassisk krage. Jackan har en fluffig textur och stängs med knappar framtill. Perfekt vår jacka! 😍
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med långa ärmar och knappar framtill. Tryck på KÖP NU så postar jag så snabbt som möjligt!!! 💗💗
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med knappar framtill. Den är i jättefint skick men säljer då jag inte använder den. Står att den är storlek M men skulle säga att den är S💗
Beige teddyjacka - Säljer en mysig beige teddyjacka med oversized passform från Gina tricot . Jackan har en stor krage och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och stilren. Pris kan diskuteras!
Beige teddyjacka  - Säljer en supermjuk och fluffig beige teddyjacka från Gina Tricot. 💕Den är jätte mysig och perfekt till höst och våren.😇Säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. 🥰Den är i toppen skick och nypris är 699kr.💖
Beige teddyjacka  - Mysig beige teddyjacka/kofta ifrån gina🩷 endast testad
Beige teddyjacka  - Jättefin teddyjacka, använd men är i bra skick.
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med en oversized passform. Jackan har en stor krage och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar men passar även på våren. Den ger en trendig och avslappnad look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven. Bytes/säljes. Har en defekt (bild 4) har ej testat tvätta bort defekten man kan testa vid önskemål 🤗
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka