Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jeansjacka
Jeansjacka - 89 Jeansjacka - 90

Jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Bik Bok

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeansjacka i storlek S i fint skick. Från Bikbok. FRAKT INGÅR I PRISET 🌼

Manar
Manar
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeansjacka - Jeansjacka från Bikbok i storlek S, dock oversize i modellen så passar även som en medium. Ganska så ljus tvätt och lite slitningar här och var. Väl använd och i bra skick
Jeansjacka  - Jeansjacka från Bikbok med unik målning på! Mycket gott skick, så gott som ny. Storlek M
Jeansjacka  - En croppad jeansjacka från bikbok 💙
Jeansjacka  - Ljusblå jeansjacka med slitningar. Storlek xs men oversize modell så passar även s och m
Jeansjacka - Fint skick! Står ingen storlek men passar mig med S
Jeansjacka - Perfekt jeansjacka i så gott som nyskick. Säljer pga att den inte passar mig lika bra längre😔. I storlek S men passar M också.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.