Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
FEJK monclear jacka
FEJK monclear jacka  - 89 FEJK monclear jacka  - 90 FEJK monclear jacka  - 91

FEJK monclear jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

FEJK monclear jacka bra skick andvänd 1 gång storlek smål stora fickor köpt för 650

Leandro
Leandro
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Monclear jacka - Säljer nu min monclear jacka då den inte kommer till användning för har köpt en ny jacka. Den är i storlek 1 vilket motsvarade S. Pris kan diskuteras!
Monclear jacka  - Vill sälja den pågrund av den är för liten fick den förra veckan ej äkta pris går att diskuteras vid snabb affär
Monclear jacka - Moncelear jacka size s för men helt äkta har använt den 1 månad
Monclear jacka - Hej. Säljer av en monclear jacka som sonen fick i födelsedags present men som dessvärre var fel storlek.  Storlek: M Nypris 7999kr. Kvitto finns.  Köpt på NK Göteborg.  Mitt pris: 3850 -kr
Monclear jacka -  monclear jacka. Inga skador och funkar perfekt
Monclear jacka  - Säljer nu min monclear jacka som jag har använt fem gånger ungefär då den är lite för stor för mig i längden, är 1,65 cm har tyvärr ingen kvitto kvar men självklart får man bevis på att jag postat och jag kan ha FaceTime på när jag postar det
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.