Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Bomber jacka
Bomber jacka - 89 Bomber jacka - 90

Bomber jacka

Storlek: L/XL
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna blåa bomberjacka från Mango helt ny aldrig använt. Nypris:500. Storlek L/XL priset kan sänkas!

Almzzbhag
Almzzbhag
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bomber jacka - Skiiit snygg men passar ej mig längre
Bomber jacka  - Säljer en bomber jacka från BIKBOK i strl XS. jag tycker den är som S. Men fråga gärna om måtten innan ni köper! Den är i fint skick. Finns inget fel med den. Inte använd så mycket! Säljer den för 80kr + frakt!
Bomber jacka  - Jätte cool och bekväm
Bomber jacka  - Hej, säljer jackan för den är för liten. Orange inuti och bra skick. Lite solblekt på ärmarna men inget som märks. Äkta.
Bomber jacka - Säljer denna bomber jacka, köp gärna på köp nu!!❤️
Bomber jacka - snygg bomberjacka ifrån esprit. Gammal men inga defekter, använd fåtal gånger. Säljs pågrund av att den är för liten och kommer inte till användning. Skriv ifall frågor❤️
Bomber jacka - Super snygg bomberjacka!! Inga defekter 💕💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.