Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå Jeansjacka
Blå Jeansjacka  - 89 Blå Jeansjacka  - 90

Blå Jeansjacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Blå

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Blå jeansjacka från Mango. Köptes i Spanien i deras butik för 550. Jag säljer då den inte kommer till användning Jag kan sänka priset vid snabb affär

Amanda Bernelid
Amanda Bernelid
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå jeansjacka - Säljer en klassisk blå jeansjacka i mycket bra skick. från märket mango jeans. Köpt för 600 kr
Blå jeansjacka - Säljer min jeansjacka ifrån mango, Jackan har långa ärmar och knappar framtill.
Blå jeansjacka med bälte - Säljer en snygg blå jeansjacka från mango som är helt slutsåld överallt. Normal passform. Jackan har långa ärmar och ett bälte i midjan för en cool look och figursydd effekt. Perfekt för vår och höst! Den har knappar framtill och två bröstfickor. En klassisk stil som funkar till det mesta.
 Blå jeansjacka från Mango - Snygg blå jeansjacka med fyra fickor och silverfärgade knappar. Den har raka sömmar och en liten krage. Jättebra skick
blå jeansjacka - säljer denna snygga jeans jacka då den inte kommer till användning längre för mig
Blå jeansjacka med bälte från mango - Snygg blå jeansjacka från mango i klassisk modell med krage, stora fickor och knappar framtill. Jackan har ett matchande bälte i midjan för extra stilpoäng och långärmade ärmar. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig look. Köpt ifrån sellpy men inga defekter, köpt för 600 och säljer för 450.
Blå jeansjacka med teddyfoder - Snygg blå jeansjacka med vit teddykrage och teddyfoder i ärmslut och nederkant. Jackan har  en oversized passform.  Helt ny och aldrig använd. Säljer på grund av att den är för liten för mig.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!