Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Moncler jacka
Moncler jacka  - 89 Moncler jacka  - 90 Moncler jacka  - 91

Moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

1500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En svart dunn jacka från moncler, bekväm, tunn med coola fickor. Har bevis på äkta

Sellout
Sellout
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Chasmire tröja  - Väldigt bekväm chasmire tröja som är i väldigt bra Skick som tyvär är för stor för min del.
Moncler jacka  - En jätte fin moncler jacka som ej kommer till andväning, inga slitningar eller hål.
Ljusblå stickad tröja med rund hals - Enkel och snygg ljusblå stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Finns ej kvar och är väldigt efterfrågad. Pris är därför generöst
Mörkblå stickad tröja med rund hals - Enkel och stilren mörkblå chasmire  tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har en klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att matcha med jeans för en clean look.
Stickad tröja från zara - Tröjan är stickad och har jätte snygg passform. Dock har tröjan ett litet hål vid underarmen. Därför tröjan säljs så billigt. Ordinarie pris ca 500kr
True Religion Joey Low Rise Flare jeans - Snygga ljusblå jeans från True Religion, modell Joey Low Rise Flare. De har låg midja, utsvängda ben och coola detaljerade bakfickor med silverknappar. Klassisk femficksdesign i mjuk bomullsdenim. Perfekta för dig som gillar retrovibbar och statement-jeans. De är helt sprillansnya och aldrig användt
Svart ribbad långärmad topp från Zara - Svart långärmad topp från Zara i ribbat material. Tight passform med rund halsringning, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design som funkar till många olika looks.
Bootcut byxor med ormmönster - Snygga bootcut byxor med grått och svart ormmönster. De har en klassisk passform med utsvängda ben och midja med dragkedja och knapp. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig look. Finns inte längre och är efterfrågade
Grå hoodie med tryck och huva - Ljusgrå hoodie med tryck på bröstet och ryggen. På framsidan finns ett blått emblem med berg och text, samt årtalet 2017. På ryggen står det 'Klassens: Emelie' i svart. Hoodien har huva med snörning och en stor magficka. Är en klasshoddie men är väldigt snygg.
Vit silkesliknande skjorta från Zara - Snygg vit skjorta från Zara med klassisk krage och knäppning framtill. Skjortan har lång ärm och är gjord i ett silkesliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Liknande annonser
Visa alla