Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Boohoo storlek M
Boohoo storlek M - 89 Boohoo storlek M - 90 Boohoo storlek M - 91

Boohoo storlek M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jacka från boohoo i bra skick är lite stor för mig men sitter bra annars ungefär 1 år gammal

Natta514
Natta514
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
H&m tröja storlek xs  - Jag är 1,68 cm och den sitter som en magtröja på mig vilket den e köpte den från h&m för kanske 4 år sen, den är i hyfsat bra skick och inte så använd
Only blue denim storlek s/ 28 - Helt nya, för små i benen för mig såg inte att de va från petit collection riktigt fina byxor annars jag är 1,69 och dom är väl 11 - 12 cm för korta för mig i benen
H&M - Linne från H&m 2 år gammalt knappt använt mörk blå
Nike storlek L - Vintage Nike långärmad polo tröja i bra skick
SHEIN storlek  XS - Lång ärmar tröja från SHEIN inte använd
Gina tricot storlek M - Basic svarta Gina tricot jeans bra skick har storlek S så lite stora på mig då dom e storlek M
H&M storlek 34 - Söt svart liten kjol från H&M sitter lite för kort på mig så därför säljer jag den
Liknande annonser
Visa alla