Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Brun pufferjacka från Zara Basic
Brun pufferjacka från Zara Basic - 89 Brun pufferjacka från Zara Basic - 90 Brun pufferjacka från Zara Basic - 91

Brun pufferjacka från Zara Basic

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin brun jacka med guld och mocka detaljer. Super varm och skön. Bra skick❣️

Clara
Clara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun pufferjacka från Zara - Snygg mörkbrun pufferjacka från Zara med glansig finish och quiltad design. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för kalla dagar när du vill ha en cool och trendig look. Finns en skada på armen som syns på bild nr 2 men förövrigt är skicket okej.
Brun pufferjacka - Oanvänd från nelly. Den är rost-brun-orange
Brun pufferjacka med huva - Säljer en brun pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära. Passar dig som gillar en enkel men snygg look. Jackan är helt oanvänd!
Brun pufferjacka - Säljer en brun pufferjacka med dragkedja och knappar. Jackan har långa ärmar och en hög krage för extra värme. Perfekt för kyliga dagar. Saken man hänger jackan med på krokar har gått sönder men det finns två så det är lungtt. Annars ganska bra skick, dock som en fläck vid sidan men inget jag tycker syns. Kan skicka bild🩵🩵 nypris 1000kr köpt för typ två tre år sedan så finns nog inte kvar❤️❤️
Brun pufferjacka - Säljer denna snygga jacka från Zara, endast använd fåtal gånger 🫶🏻
Brun pufferjacka - Säljer en brun pufferjacka med dragkedja och hög krage. Jackan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar.
Brun pufferjacka - Säljer en brun pufferjacka i storlek medium. Den är perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en hög krage för extra värme. Passar både till vardags och lite mer avslappnade tillfällen.
Brun pufferjacka  - Säljer en vinterjacka inte använd. Perfekt till vintern. Skriv om frågor eller prisförslag 🥰
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag