Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Burberry Kappa
Burberry Kappa - 89 Burberry Kappa - 90 Burberry Kappa - 91 Burberry Kappa - 92 Burberry Kappa - 93

Burberry Kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart

2800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Burberry Brit kappa i fint skick säljes. Stl 2 UK

Josefine Dahlin
Josefine Dahlin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kappa från Burberry - Elegant svart kappa från Burberry med klassisk design. Kappan har långa ärmar och ett medföljande bälte för en stilren look. Perfekt för kyligare dagar med sin tidlösa stil och högkvalitativa material.
Burberry kappa - Burberry jacka sitter som en L, den är i fint skick. Har modifierats på axlarna där det fanns remmar innan. Kan skicka bild.
Burberry kappa - Intressekoll på mina burberry kappor då jag inte använder de så ofta. Har köpt de av en släkting som köpt de nya, så vet att de är äkta. Passar s-l
Burberry kappa - Kappan är i väldigt bra skick utan något söndrigt, kappan är svart och är menat att bäras med en kostym under, märket är Burberry
Burberry kappa - Jättefin burberry kappa som funkar perfekt till vintern och hösten i bra skick förutom att en knapp är lite sönder! Skriv för fler bilder och priset är diskuterbart💕
Burberry - Säljer flera snygga rutiga halsdukar från Burberry i olika färger. De är perfekta för höst och vinter och gjorda i mjukt material med klassiskt rutmönster. Finns i färger som röd, grå, beige och blå.  Kolla gärna min profil för alla halsdukar.
Svart pufferjacka från Burberry S - Snygg svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt mönster på ärmar och rygg. Jackan har två fickor med dragkedja, Burberry-logga på bröstet och quiltad framsida. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med lyxig känsla.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven. Bytes/säljes. Har en defekt (bild 4) har ej testat tvätta bort defekten man kan testa vid önskemål 🤗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!