Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka från Burberry
Svart pufferjacka från Burberry - 0 Svart pufferjacka från Burberry - 1 Svart pufferjacka från Burberry - 2 Svart pufferjacka från Burberry - 3

Svart pufferjacka från Burberry

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart

1550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan bäras som väst. Jackan har en stor krage med grått och vitt rutmönster, dragkedja och knappar framtill samt två fickor med dragkedja. Märke på ärmen och riktigt schysst oversized look.

Sivia
Sivia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka från Burberry S äkta  - Svart pufferjacka från Burberry London England med tydlig logotyp på ärmen. Jackan har en klassisk pufferdesign med vadderade sektioner och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en modern, stilren look.
Svart pufferjacka från Burberry S - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och stora fickor med dragkedja. Jackan har en klassisk quiltad look, tydlig Burberry-logga på insidan och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Kan även bli en väst då man kan ta av armarna.storlek s
Svart pufferjacka från Burberry S - Snygg svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt mönster på ärmar och rygg. Jackan har två fickor med dragkedja, Burberry-logga på bröstet och quiltad framsida. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med lyxig känsla.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill samt en tydlig Burberry-patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Kan även göras till väst.
Svart pufferjacka från Burberry - Svart pufferjacka från Burberry helt ny, kan byta med en canada gosse bor i Stockholm
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva, dragkedja och knappar, samt klassiskt rutigt foder i huvan. Två fickor med dragkedja och Burberry-logga på ena ärmen. Perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från Burberry - Helt ny, aldrig använd, Svart pufferjacka från Burberry med klassisk rutig huva i grått och vitt. Jackan har dragkedja, tryckknappar och meshficka med dragkedja på insidan. Oversized look och quiltad design, perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från Burberry - Svart pufferjacka från Burberry med klassisk rutmönstrad insida vid huvan. Jackan har en snygg patch med Burberry London England på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och quiltade design.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka