Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Champion Puffer Jacket
Champion Puffer Jacket - 89 Champion Puffer Jacket - 90

Champion Puffer Jacket

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Champion

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Strl M! Använd men i relativt bra skick, inga missfärgningar. Litet hål i fickan så mynten som är inuti jacka medföljer hihi❤️ passar mig (176) bra

Albin
Albin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Champion, puffer jacket - Lagom varm för vintern och använd 2 gånger.  Storlek small
Champion puffer jacket  - Champion jacka, luvan går att ta av och på insidan av jackan finns det så du kan sätta på den som en ryggsäck. Den är använd men väldigt bra skick förutom att ena ”hängslet” på insidan håller på att lossna. Storlek S men passar M.
Champion track jacket / windbreaker - Supersnygg track jacket från Champion i windbreaker-material. Har en liten fläck på vänsterarmen (se bild 1 om man zoomar in). Annars i gott skick🌟
Puffer jacket - Röd puffer jacka från chiquelle. Väldigt exklusiv röd jacka som verkligen skiner. Kan nästan ses som skinn men inte riktigt. Jackan är slutsåld på hemsidan. Strl XS. Säljes pga att den inte kommer till användning och förhoppningsvis gör den det i framtiden för någon annan! Använd 2 gånger. Köpare står för frakt. Pris går att diskuteras vid snabb affär.
Puffer jacket - Den är hel oanvänd. Endast prova!  Passa perfekt för vinter! Basic och jätte snygg!  Den är storlek L oversize passform.
Puffer jacket - Puffer jacket. Camouflage.
Puffer jacket - Snygg pufferjacket som är perfekt nu för vintern😍 Köpt secondhand, men är som i nyskick. Säljer pga att den inte kommer till använding längre. Passar S-L beroende på hur man vill att den ska sitta💞💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras