Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dagmar jacka
Dagmar jacka - 89 Dagmar jacka - 90 Dagmar jacka - 91 Dagmar jacka - 92

Dagmar jacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Brun

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

House of Dagmar päls jacka med trekvarts ärmar. Super snygg och perfekt till sommarkvällar/ vår& höst Nypris: 10 000

Helena
Helena
(87)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dagmar jacka - Fantastisk jacka från Dagmar i 70% ekologisk ull, 30% alpacka ull och 100% viskos. Utmärkt skick och perfekt nu till kallare väder.  Se sista bilden för Alicia Wikander med jackan på!  Storlek s☺️
Dagmar jacka - Fantastisk jacka från Dagmar i 70% ekologisk ull, 30% alpacka ull och 100% viskos. Utmärkt skick och perfekt till kallare väder. Se första bilden för Alicia Wikander med jackan på!  Storlek s Priset är diskuterbart☺️
Kavaj oversize Dagmar - Nyskick, får ingen användning för den och den är lite för stor för mig som är en 34:a.
Dagmar jacka - Helt ny Dagmar jacka med lappen kvar! Köpt för 5000kr säljer för 2500kr❤️Så fin nu till hösten o älskar verkligen färgen !! Även helt slutsåld
Dagmar jacka - Så fin Dagmar kappa! Den har lappen kvar och är aldirg använd. Nypriset var 5000kr men säljer för 2400kr! Jag har lagt ut annonser på den på mitt andra konto men kommer inte in på de..
DAGMAR kappa - Superfin helt oanvänd kappa från Dagmar:) nypris 5500kr Stl 34
Dagmar Jacka  - Cool och snygg bomber jacka från Dagmar, jätte snygg för sommaren. Har inte kommit till användning så det är därför jag säljer men skicket är mycket bra och inge defekter finns. Nypris 2300kr.
Dagmar jacka  - Grön jacka ifrån Dagmar nypris ca 5000, sparsamt använd
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷