Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dunväst - stl 152
Dunväst - stl 152 - 89 Dunväst - stl 152 - 90 Dunväst - stl 152 - 91 Dunväst - stl 152 - 92

Dunväst - stl 152

Storlek: 152
Kategori: Jackor
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dunväst - stl 152 ”Gömd” luva

Johanna Sjöberg
Johanna Sjöberg
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunväst från H&M strl 152 - Säljer en svart dunväst från H&M med broderad SNW-7-logga på bröstet. Västen har hög krage, två fickor framtill och stängs med dragkedja. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med hoodies eller tröjor.
Vit och röd dunväst från Champion stl S - Säljer en snygg vit dunväst från Champion med röda detaljer. Västen har dragkedja och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen. 🏂bra skick förutom loggan som har suddats ut.se sista bilden 80% dun 20 % fjäder
Vit jeansjacka från Levi's, stl 152-158 - Snygg vit jeansjacka från Levi's med klassiska bröstfickor och knappar framtill. Jackan har lång ärm, raka sömmar och en clean look som passar till allt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och stilren jacka till våren eller sommaren.
Svart jacka från Everest stl. 152 - Svart jacka från Everest med huva och flera praktiska fickor med dragkedja. Jackan har justerbara ärmslut med kardborre och snygga logodetaljer på både bröstet och huvan. Perfekt för snön och skidåkning.
Parajumers stl 152  - Jacka från kidsbrandstorm i Stl S (152)  Ett litet hål på armen, behöver en tvätt.
Beige bomberjacka från Zara, stl 152 - Snygg beige bomberjacka från Zara i storlek 152. Jackan har klassisk bombermodell med ribbade muddar, dragkedja framtill och fickor med lock. Ärmen har en cool detalj med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Dunväst - Dunväst från Boomerang. Unisex. Den är supervarm och passar till både vinter/höst/vår. Storlek L, men funkar bra på mig som är XS/S, den sitter snyggt oversized. Bra skick förutom en fläck på baksidan (bild 2). Ska försöka få bort i fläcken i tvätten❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊
Ralph Lauren Svart Puffer Jacka  - Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har det klassiska röda Polo-logotypen broderad på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Blå Woolrich Fieldjacket S/XS - En mörkblå stilren fieldjacket ifrån Woolrich med nypris på ungefär 3500kr!Den har fickor på magen med en silver bricka med Woolrich tryck! Jackan är i storlek S men sträcker sig ner mot XS då den är lite mindre i storlek. Skriv för frågor och funderingar, priset går att diskutera! ✅🤝