Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ellesse Jacka
Ellesse Jacka - 0 Ellesse Jacka - 1

Ellesse Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Ellesse
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

599 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

| Säljer en fett jacka från Ellesse som passar till nästan allt (kolla tiktok @fureresell)| Perfekt nu till hösten och cintern Skick 9/10 den är använd men helt utan skador | Storlek L och sitter perfekt på mig som är 187 | Mitt pris är 399 men kan givetvis diskuteras!

Fure Resell
Fure Resell
(13)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ellesse jacka  - En höst/vår jacka från ellesse i fint skick, köpt för 1100kr, funkar även som vinterjacka över en hoodie, har ytterfickor men även två innerfickor,längden gör att man får fin form bakifrån, kan mötas upp runt Karlskrona annars 500kr+frak,skriv vid frågor🫶🏻
Ellesse jacka - Ellesse jacka i ny skick köptes för 1200 storlek M
ELLESSE jacka  - Köptes i februari 2023. Nyskick
Ellesse jacka - Säljer den för att den är för liten för mig
Svart jacka från Ellesse - Säljer en svart jacka från Ellesse i mycket bra skick. Den har en stor logga på bröstet och en cool patch på ärmen. Jackan är perfekt för höst och vår, med en normal passform och långa ärmar. Den är gjord av syntetmaterial och har en dragkedja framtill. Perfekt för vardagsbruk!
Ellesse jacka - En tunn och skön vår jacka, i princip aldrig använd och är så gott som ny. Storlek M och sitter bra. Nypris runt 1200kr minns ej riktigt Pris går att diskutera!
Ellesse jacka - Ellesse jacka, bra skick. Använd mycket men inga skador. Köpt för 1099kr.
Ellesse jacka  - Tja! Säljer denna ellesse jackan i storlek s, superfint skick, passar dig som är mellan 165-175 cm, köpt för 1600, skriv om du har någon fundering!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka