Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rosa kappa - Ellos
Rosa kappa - Ellos - 89 Rosa kappa - Ellos - 90

Rosa kappa - Ellos

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Ellos
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin rosa / beige kappa Fint skick Frakt tillkommer

Sabrina
Sabrina
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa från ellos - Kort kappa från ellos i en ljusgrå färg. Aldrig använd och väldigt fint skick❤️skriv för frågor!
Rosa teddyoverall från Ellos - Säljer en supergullig rosa teddyoverall från Ellos. Den är perfekt för att hålla din bebis varm och mysig under kalla dagar. Overallen har en dragkedja framtill och en söt huva med små öron. Den är långärmad och har små tassavtryck på fötterna. Perfekt för höst och vinter!
Beige kappa med fuskpäls från Ellos - Snygg beige kappa från Ellos med bred krage i fuskpäls. Dubbelknäppt framtill med svarta knappar och två stora fickor. Långärmad och rak modell, perfekt för kalla dagar. Materialet känns mjukt och värmande.
Beiga kappa från ellos  - Säljer denna beiga kappa ifrån ellos, knappt använd och är i mycket bra skick!🩷
Brun kappa från Ellos - Snygg brun kappa från Ellos med knytskärp i midjan. Den är fantastisk bekväm och snygg till höstens färger. 🍁Den är i fint skick och perfekt till skola, jobb eller vardag NYPRIS 1099kr💗
Beige kappa från Ellos med knappar - Snygg beige kappa från Ellos med klassisk krage och svarta knappar framtill. Jackan har långa ärmar, fickor med lock och är tillverkad i ett ullblandat material som ger en stilren look. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös design.
Brun kappa från Ellos - Säljer en stilren brun kapp från Ellos. Perfekt för höst och vår. Kappan har en enkel design med två stora fickor framtill. Använts endast ett fåtal gånger. Skulle säga att den även passar dig i storlek S & M
Beige kappa från Ellos - Säljer en beige kappa från Ellos med klassisk krage, knappar framtill och bälte i midjan. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar för en snygg detalj. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Snygg svart cardigan från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har två framfickor med tryckknappar, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kroppen är quiltad och glansig medan ärmarna är ribbstickade för en cool kontrast.