Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka med huva
Svart pufferjacka med huva - 0 Svart pufferjacka med huva - 1

Svart pufferjacka med huva

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är perfekt för kalla dagar. Den har en klassisk passform och är riktigt skön att bära. Säljer den för att den är för stor för mig.

Meja Lilja
Meja Lilja
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka med huva från Everest  - Svart pufferjacka från Everest med huva och horisontella quiltade partier. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor. Materialet är syntet och jackan är långärmad med en loose passform. Perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva. Jackan har en glansig yta och är perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för att hålla värmen under vintern. Storleken är 170 cm passar bra på folk lite längre eller lite kortare
Svart pufferjacka med huva - Svart pufferjacka med skön huva och dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform som ger en chill vibe🥰
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja. Jackan har en markerad midja och en reflexdetalj på ärmen som går att ha framme eller vika in. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.                                                                 Nypris mellan 700-1000kr
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och är perfekt för kyligare väder. Den har en stilren design med quiltade detaljer och praktiska fickor med dragkedja.
Svart pufferjacka med huva - Säljer denna svart dunjacka från Everest, passar perfekt, den är i väldigt bra skick. Pris kan diskuteras💗
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och är perfekt för kyligare dagar. Den quiltade designen ger extra värme och stil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka