Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Everest jacka
Everest jacka - 89 Everest jacka - 90 Everest jacka - 91

Everest jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Svart

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästa en ny jacka som har användt sällan till bra pris 599 kr ,M Strl svart färg

sanaa
sanaa
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka  Everest  - Säljer en snygg vindjacka från Everest i svart och olivgrönt. Jackan har huva, hel dragkedja och två sidofickor med dragkedja. Reflextape på huvan baktill. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-häng men även vid skidåkning samt friluftsliv. Varm och stilig
Everest puffer jacka  - Säljer nu min vinterjacka från everest eftersom att jag vill ha en annan. Skicket är 9/10 inga deffekter eller något sånt. På bilden var jag 180 och vägde 70kilo. Den sitter bra och är bra till både skidbacke och vanligt.
Everest jacka - Everest vinterjacka som är i storlek L. Den är i bra skick, skriv om du vill ha egna bilder.
everest jacka  - I skick 10/10. Varm och bekväm för vintern/hösten
Everest Jacka - Använd några gånger bra kvalite nypris 1500kr storlek M
Svart jacka från Everest - Svart pufferjacka från Everest med quiltad framsida och rygg, huva och långa ärmar. Jackan har dragkedja framtill och är tillverkad i syntetmaterial med en sportig vibe. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med din streetwear.
Helt ny Everest jacka - Svart jacka med huva i stl M. Jackan har en dragkedja framtill och två fickor på sidorna även en ficka på ärmen som inte är så synlig och en innerficka. Den är i toppenskick då den är helt ny med lapp på. Perfekt till vintern då den är väldigt varm.
Everest Jacka - Det här är en stilren svar Everest jacka som är super snygg plus man håller säg varm i den
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.