Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Everest täckjacka
Everest täckjacka - 89

Everest täckjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Everest

20070 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd täckjacka i mycket gott skick.

Ann Gisselson
Ann Gisselson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Everest vinterjacka täckjacka dunjacka - Svart vinterjacka, typ dunjacka (syntet foder) stlk 36. Använd men i gott skick
Everest superdry  - Varm fin jacka som använts endast ett par gånger
Täckjacka - Från stadium  Everest
Röd dunväst från Everest - Säljer en snygg och varm röd dunväst från Everest. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla värmen utan att bära en jacka. Västen har en dragkedja och knappar framtill för extra skydd mot vinden. Den är i nyskick och redo för nya äventyr!
Röd vinterjacka Everest - Röd, varm vinterjacka från Everest med blått foder. Jackan har dragkedja, stora fodrade fickor och en bröstficka med dragkedja. Går justera i midjan och har innerficka. Knappt använd, i nyskick. Syns lite på ena mudden (se bild) men annars inga skavanker😊
Skidjacka från Everest🩷 - Snygg rosa/ljusröd skidjacka från Everest med huva och dragkedjefickor!! Storlek 36/S
Everest jacka  - Säljer en Everest jacka i färgen röd storlek 40.  Skriv vid intresse köparen står för frakten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.