Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fauxfur
Fauxfur - 89 Fauxfur - 90 Fauxfur - 91

Fauxfur

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fauxfur, aldrig använd. Strlk 38

Andisod
Andisod
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fauxfur/fuskpäls jacka - Så snygg fuskpäls jacka! Köpt secondhand i höstas. Mörkbrun nästan svart🐻 så fin!😍 storlek står inte, jag skulle säga att det är en S.
djurmönstrad faux fur kappa🐆 - Jackan har en oversized passform och långa ärmar, perfekt för att sticka ut i mängden. sååå skön och varm!! köpt på humana. passar M-L beroende på hur man vill att den ska sitta
Fauxfur  - Säljer en suuperfin fauxfur vest som jag fick av min syster! Tyvärr är den för liten för mig, den har 2 fickor och 3 dolda knäppen så den går att knäppa hela vägen. Den är har endast testats 1gång inomhus. Jag är 168cm lång
Faux Fur Jacka - Köpt vintage. Inte äkta!
Faux Fur Kappa - En present som aldrig kom till användning. Perfekt skick i storlek S!🩵
Vintage fauxfur väst - Vintage faux-fur väst. Köpte i italien flera år sen men har inte blivit använt. För flera bilder eller frågor, skriv till mig 💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.