Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
FENDI VINTAGE JACKA.
FENDI VINTAGE JACKA. - 89 FENDI VINTAGE JACKA. - 90 FENDI VINTAGE JACKA. - 91

FENDI VINTAGE JACKA.

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Fendi

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En äkta fendi jeansjacka i mockaaktigt tyg. GALET snygg, är en oversize modell men kan användas av någon lite kraftigare med så den sitter lite tajtare. Helt klart den snyggaste jackan jag ägt. VINTAGE FENDI

Hanneli
Hanneli
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fendi jacka vintage  - Säljer min underbara Fendi jacka som jag köpt på Vestiaire förra året för 5900kr.  Jackan är även skickad till Vestiaire för äkthetskontroll innan jag fick hem den.  Jackan är i storlek S men funkar bra mellan XS-M.
Fendi jacka  - En kopia Fendi jacka bra kvalite och sitter fint ny och aldrig använd
Fendi tunnjacka  - Fendi tunnjacka som man kan ha på sig med två olika sidor.
Fendi jacka - Helt ny jacka ifrån Fendi. Köpt för 15000kr men vill bli av med den och säljer för 5500kr då den inte kommit till användning. Helt äkta köp i Fendis egna butik.
Fendi set - Barely used, price is negotiable
Brun jeansjacka från Fendi - Säljer en brun jeansjacka från Fendi med dekorativa sömmar och Fendi-logga på insidan. Jackan har klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för vår och höst, sant kyligare sommardagar. Storlek S, passar 34 och 36.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.