Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jeansjacka Filippa K
Jeansjacka Filippa K - 89 Jeansjacka Filippa K - 90 Jeansjacka Filippa K - 91

Jeansjacka Filippa K

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Filippa K
Färg: Blå

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skick: En säsong gammal, Fläckfri/som ny Stil: Mörkblå jeansjacka från Filippa K

David Lindström
David Lindström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Filippa K Jeansjacka - Storlek Small herr.  Knappt använd
Klassisk jeansjacka från Filippa K - Snygg ljusblå jeansjacka från Filippa K med klassisk passform. Jackan har två bröstfickor med knappar, raka sömmar och stilrena detaljer. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och cool look. Långärmad och i mjukt jeanstyg.
Filippa K overshirt - Säljer en snygg mörkblå windbreaker i nyskick. Perfekt för höst och vår, och funkar lika bra till vardags som till fest. Den är tillverkad i ett slitstarkt material som håller dig varm, jackan är ifrån filippa k och är i strlk 50!
Mörkblå jeansjacka med bälte Filippa K - Snygg mörkblå jeansjacka från Filippa K med klassisk krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en rak och lite oversized passform, knappar framtill och är tillverkad i robust denim. Perfekt för dig som gillar stilren och avslappnad look.
FILIPPA K jeansjacka - FILIPPA K JEANSJACKA. Knappt använd! Storlek S. Mindre modell, passar perfekt på sommaren men går absolut att ha under en större jacka på vintern t ex  💋
Filippa K - Storlek : M Färg : svart  Bra skick med luvan
Filippa K jacka - Säljer den här super coola och snygga Filippa K jackan! Det står att storleken är M men jag skulle säga att den passar mer S. Väldigt fint skick inga tecken på slitage! Skriv för fler bilder eller frågor (priset är diskuterbart)💞
Oanvänd Marinblå skepparkavaj från Filippa K - Stilren helt oanvänd marinblå skepparkavaj från Filippa K med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har två snedställda fickor fram och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar klassisk och tidlös stil. Styngnen är var på baksidan. Säljer för att det är för stor, köpte för ett tag sedan men har aldrig använt. Storlek 50
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.