Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Filippa K overshirt
Filippa K overshirt - 89 Filippa K overshirt - 90 Filippa K overshirt - 91 Filippa K overshirt - 92 Filippa K overshirt - 93

Filippa K overshirt

Storlek: 50
Kategori: Jackor
Märke: Filippa K
Färg: Blå

499 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg mörkblå windbreaker i nyskick. Perfekt för höst och vår, och funkar lika bra till vardags som till fest. Den är tillverkad i ett slitstarkt material som håller dig varm, jackan är ifrån filippa k och är i strlk 50!

SiggeSellout
SiggeSellout
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Filippa K Overshirt - En otroligt fin Overshirt från Filippa K. Använd fåtal gånger
Filippa K Jeansjacka - Storlek Small herr.  Knappt använd
Filippa K Overshirt - Passar med hoodies, skjortor , tshirts o annat nice. Strlk M, passar 180cm ish
Oanvänd Marinblå skepparkavaj från Filippa K - Stilren helt oanvänd marinblå skepparkavaj från Filippa K med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har två snedställda fickor fram och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar klassisk och tidlös stil. Styngnen är var på baksidan. Säljer för att det är för stor, köpte för ett tag sedan men har aldrig använt. Storlek 50
filippa k coat - good condition size xl
Filippa K Jacka - Snygg. Perfekt till våren. Strl 52, passar M/L. Ingen defekt
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.