Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Filippa K väst
Filippa K väst - 89 Filippa K väst - 90 Filippa K väst - 91 Filippa K väst - 92

Filippa K väst

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Filippa K
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en unik väst ifrån Filippa K. Säljes eftersom jag inte använder den. Går att användas på båda håll. Storlek L. Nypris runt 2600. Nästan aldrig använd. Pris går att diskuteras vid snabb affär

William
William
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Filippa K Väst - Snygg svart dunväst från Filippa K i storlek S. Västen är quiltad och har en hög krage för extra värme. Tillverkad av polyamid med polyesterfoder och fyllning av gåsdun. Perfekt för kyliga dagar. Den är i väldigt fint skick! Mitt pris som denna annons är fast på 299kr! Ställ gärna frågor!
Filippa K - Storlek : M Färg : svart  Bra skick med luvan
Filippa K jacka  - Inga defekter
Filippa K jacka - Säljer just nu denna riktigt exklusiva flippa k jackan i storlek L
Svart jacka från Filippa K - Str- 46 men snarare 48. Säljer en stilren svart jacka från Filippa K. Den har en enkel design med dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för höst och vår, och passar till de flesta outfits. Jackan är i nyskick. Nypris 1500:-
Svart vindjacka från Filippa K - Säljer en svart vindjacka från Filippa K med coola detaljer som axelklaffar, dragkedja och knappar framtill. Jackan har hög krage och är tillverkad i en mix av bomull och polyamid med bomullsfoder. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.
Svart skepparkavaj från Filippa K - Klassisk svart skepparkavaj från Filippa K med dubbelknäppning, bred krage och stora fickor framtill. Jackan är tillverkad i ett mjukt ullmaterial med slätt foder. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.  Storleken är L. Jackan är från början för kvinnor. Den passade mig och jag har vanligtvis storlek s eller m
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras