Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fjällräven lättvikts dunjacka
Fjällräven lättvikts dunjacka - 89 Fjällräven lättvikts dunjacka - 90 Fjällräven lättvikts dunjacka - 91 Fjällräven lättvikts dunjacka - 92 Fjällräven lättvikts dunjacka - 93

Fjällräven lättvikts dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Fjällräven
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek m, väldigt bra skick använd en säsong. Säljes pga köp av annan jacka, om ni vill veta mer så skriv. Mvh

Markus Altti
Markus Altti
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och nederkant, stor huva och två stora fickor med knappar. Jackan har broderad logga på bröstet och grov dragkedja med metallringar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart dunjacka från Fjällräven S - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor framtill och dragkedja med gul detalj. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Klassisk Fjällräven-logga på bröstet.
Dunjacka från Fjällräven - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven i XS herr storlek. Den är stor i storleken och når midjelängd.
Svart dunjacka från Fjällräven - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven med gula snören i huvan och nederkant. Jackan har en klassisk pufferlook, stor huva och tryckknappar framtill. Fjällräven-logga på bröstet och praktiska fickor med lock. Perfekt för kalla dagar. Jackan har en liten lagning i bak men syns knappt, se bild 3.
Svart Fjällräven Expedition dunjacka S - Säljer nu min Fjällräven Expedition jacka i storlek S. Jag säljer den då jag hade köpt den helt ny från Scandinavian Outdoor men redan efter två dagar hade jag fått dessa defekter utan att ens veta vad som hänt. I övrigt är den i nysskick, så för någon som antingen är duktig på att laga eller bara inte bryr sig om lite defekter är denna jackan perfekt och även prisvärd. Kommer att sätta ett pris som jag vill ha för den ungefär men inget är hugget i sten så det är bara att höra av sig:)
Svart dunjacka  Fjällräven - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor framtill, tryckknappar och dragkedja. Klassisk Fjällräven-logo på bröstet. Lite använd inget som  man lägger märke til.
Dunjacka Fjällräven - Säljer denna supervarma och sköna dunjackan från fjällräven. Storleken är XXS och är större i storleken (läs: lite stor för mig som är tjej och 160cm) och funkar bra för både man som kvinna.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka