Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart dunjacka Fjällräven Expedition M
Svart dunjacka Fjällräven Expedition M - 0 Svart dunjacka Fjällräven Expedition M - 1 Svart dunjacka Fjällräven Expedition M - 2

Svart dunjacka Fjällräven Expedition M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Fjällräven
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

4300 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från Fjällräven Expedition Series med huva och gula detaljer. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och tryckknappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.

Acke
Acke
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka Fjällräven Expedition M - Säljer en svart Fjällräven Expedition Series dunjacka i storlek M. Jackan har klassisk pufferdesign med huva, dragkedja och ikoniskt rött Fjällräven-märke på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och inspirerad av originalet från 1974.
Svart Fjällräven Expedition dunjacka S - Svart dunjacka från Fjällräven Expedition Series med huva, gul snörning och klassisk röd logga på bröstet. Jackan har dragkedja, tryckknappar och stora fickor framtill. Perfekt för kalla vinterdagar och outdoor-äventyr. Endast använd en vinter. En liten defekt, se sista bild. Pris kan diskuteras. Kan mötas upp och lämna jackan, vid snabb affär.
Svart Fjällräven Expedition dunjacka S - Säljer nu min Fjällräven Expedition jacka i storlek S. Jag säljer den då jag hade köpt den helt ny från Scandinavian Outdoor men redan efter två dagar hade jag fått dessa defekter utan att ens veta vad som hänt. I övrigt är den i nysskick, så för någon som antingen är duktig på att laga eller bara inte bryr sig om lite defekter är denna jackan perfekt och även prisvärd. Kommer att sätta ett pris som jag vill ha för den ungefär men inget är hugget i sten så det är bara att höra av sig:)
Fjällräven expedition lite  - Snygg svart dunjacka från Fjällräven med huva och gula detaljer på snörningen. Jackan har en quiltad design, stora fickor framtill och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och nederkant, stor huva och två stora fickor med knappar. Jackan har broderad logga på bröstet och grov dragkedja med metallringar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Fjällräven Expedition  - Mycket sparsamt använd utan slitage. Strl xxs man. Fungerar även för kvinna.
Svart dunjacka från Fjällräven S - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor framtill och dragkedja med gul detalj. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Klassisk Fjällräven-logga på bröstet.
Fjällräven Expedition Lite Herr - Svart dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och flera fickor med tryckknappar. Jackan har broderad logga på bröstet och är tillverkad i polyester med dunfyllning. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform. Dragkedjan är utbytt till silverfärgade ringar då orginal kedjan lossade. Orginalkedjan medföljer!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras