Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gina Tricot jacka  - Slutsåld grå jacka/kappa från Gina Tricot, i nyskick.
Gina Tricot Jacka  - Snygg svart jacka från Gina Tricot i storlek 38. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill, två fickor med lock och knapp samt en liten logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt.
Gina tricot jacka  - Så fin!! Helt ny med lappar
Gina jacka storlek 38 - Använd 1 gång. Det är en sommar jacka så den är tunn, storlek 38 är i ett coolt grå svart brunt mönster.🤎💪🏾😇 har även ett band i vidjan så man kan dra åt för att få mer figursydd känsla!
Gina Tricot jacka - Fint skick. Sällan använd. Storlek 34
Gina tricot jacka - Säljer nu denna Jack/kofta från Gina young i perfekt skick då den inte kommer så mycket till användning längre i storlek 164
Jacka från gina tricot - Jag säljer en super snygg jacka från gina young! Den är i strl 158/164 och har alldrig använts då den inte passar!
Gina tricot jacka, storlek 38
Gina tricot jacka, storlek 38 - 89 Gina tricot jacka, storlek 38 - 90 Gina tricot jacka, storlek 38 - 91

Gina tricot jacka, storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fluffig brun jacka som är storlek 38, har inga hål eller skador i sig

Rebecca Frankiewicz
Rebecca Frankiewicz
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla