Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart dunjacka från GANT, M
Svart dunjacka från GANT, M - 0 Svart dunjacka från GANT, M - 1 Svart dunjacka från GANT, M - 2 Svart dunjacka från GANT, M - 3 Svart dunjacka från GANT, M - 4

Svart dunjacka från GANT, M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

699 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från GANT i storlek M. Jackan har quiltad design, hög krage och silverfärgade knappar framtill. Långärmad och med GANT-logga broderad på ryggen. Perfekt för kalla dagar med stilren look.

Cassandra Rydell
Cassandra Rydell
(1)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka från GANT - Säljer en svart dunjacka från GANT i storlek 146/152 cm för åldern 11-12 år. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för kyliga dagar. Finns två små revor, se bilder.
Svart dunjacka GANT  - Svart dunjacka från Gant i mycket bra skick. Den har en skön huva och praktiska fickor framtill. Jackan är perfekt för kalla vinterdagar och har en snygg, figurnära passform. Stängs med knappar och dragkedja för extra värme. Perfekt för både vardag och vinteräventyr! Lite liten för mig så bilderna gör den inte helt rättvisa. Uppskattar en snabb affär så pris kan diskuteras. Nypris 5999 kr
Svart dunjacka från GANT - Säljer en svart dunjacka från GANT i storlek dam M. Jackan är lång och quiltad med dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar med sin varma och mysiga design. Den har långa ärmar och en hög krage för extra skydd mot kylan.
Svart dunjacka från Gant - Snygg svart dunjacka från Gant med dragkedja och knappar. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med andra plagg. Jackan har en stilren design med praktiska fickor.
Svart dunjacka från Gant med  - Säljer en svart dunjacka från Gant i storlek XS. Jackan är i fint skick, tecken på användning kan förekomma men inga större defekter vid inspektion :)
Svart dunjacka från GANT - Snygg svart dunjacka från GANT med huva och dragkedja framtill. Jackan har en röd insida och praktiska fickor med knappar. Perfekt för kalla dagar. Jackan är för nån som är 170 funkar på andra också själv är 178 och den passar fortfarande
Svart lång GANT pufferjacka/dunjacka - En vinterjacka från gant som är använd några få gånger. Nypris 3000
Svart dunjacka från GANT - Säljer en svart dunjacka från GANT i storlek XS. Jackan har en dragkedja framtill och en justerbar midja för bättre passform. Be om bild för att se passform! 🩵Köpt för 5000 kr från GANT hemsida
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.