Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart bomberjacka Givenchy S
Svart bomberjacka Givenchy S - 0 Svart bomberjacka Givenchy S - 1 Svart bomberjacka Givenchy S - 2

Svart bomberjacka Givenchy S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Givenchy
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Givenchy bomberjacka i svart med röda och vita ränder längs ärmarna. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Givenchy-logga på krage och nederkant. Snygg, sportig look med normal passform och lång ärm. Perfekt för dig som gillar streetwear och designer.

Elias martin
Elias martin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Givenchy bomberjacka med röda detaljer - Svart bomberjacka från Givenchy med röda detaljer och dragkedjor. Jackan har logotyp på bröstet och breda band med Givenchy-tryck längs ärmarna. Snyggt röd kantband och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar streetwear och exklusiva märken.
Givenchy svart skinn bomberjacka - Exklusiv svart bomberjacka från Givenchy i äkta skinn med stora vita bokstäver på ryggen. Jackan har tryckknappar framtill, ribbade muddar och klassisk bomberkrage. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Svart givenchy dress! - Svart dress från Givenchy med vit logga på bröstet och längs ärmarna. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två stora fickor. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och stilren look.
Svart bomberjacka från Givenchy med läder på armarna - Snygg svart bomberjacka från Givenchy med quiltade läderärmar och dragkedja framtill. Jackan har en stilren design med ribbade muddar och Givenchy-logga på bröst.  Nypris 30.000kr. Kvitto medföljer, inköpt i butik i London!
Levi's svart och röd bomberjacka S - Snygg svart och röd bomberjacka från Levi's med broderad text på ryggen och siffran 53 framtill. Jackan har dragkedja, randiga muddar och röda detaljer på fickor och axlar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en sportig och retro vibe.
Svart bomberjacka J.Lindeberg S - Svart bomberjacka från J.Lindeberg med broderad bläckfisk och texten 'Arctic Black' på ryggen. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och meshfoder på insidan. Snygg och stilren med cool detalj på ryggen.
Svart skinnjacka från Givenchy - Snygg svart skinnjacka från Givenchy med tryckknappar och ribbade muddar. Jackan har en stor Givenchy-logga på ryggen och en klassisk bomberjacka-stil. Perfekt för en stilren look.
Svart vindjacka från Givenchy - Snygg svart vindjacka från Givenchy med blommigt mönster och logotyp på ryggen. Jackan har dragkedja framtill och en huva. Ny pris för denna jackan är ungefär 15 000kr. Passar inte mig längre då jag gått upp i vikt en del.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka