Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Woolrich vinterjacka
Woolrich vinterjacka  - 89 Woolrich vinterjacka  - 90 Woolrich vinterjacka  - 91

Woolrich vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Woolrich

4000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Woolrich vinterjacka i storlek M men den sitter som S, modellen är 171 cm lång och bär oftast S. Nypris: 8000 kr. Använd Max 10 gånger så den är i princip som ny. Kan mötas i Göteborg annars står köparen för frakten. Om du har några frågor så är det bara att skriva i meddelanden.

Nicola Milovic
Nicola Milovic
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
WOOLRICH vinterjacka - Woolrich vinterjacka dam. Inga defekter, ingen rökare. Storlek S. Nypris 9000 kr mitt pris 2000 kronor. Använd en vinter men köpt några år sedan.  Jackan är äkta och Pälsen är äkta päls.
Woolrich vinterjacka  - Säljer en svart vinterjacka i märket Woolrich med äkta päls på luvan som är avtagbar. Många praktiska fickor, två fram med knapp, och 2 på sidan med dragkedja plus 2 innerfickor. Även ett mindre fack på armen med dragkedja. Sparsamt använd. Pga att jag mest använder långa jackor.  Inga repor eller skador. Nypris 7000;- . Perfekt för kalla dagar och har en snygg, lite kortare passform.
Woolrich vinterjacka  - Svart woolrich vinterjacka.  Stl M. Jag är en S men denna passar både på en som Har S eller M Nypris 6000:-
Vinterjacka från woolrich - Säljer min vinterjacka som är köpt för nått år sedan från woolrich, jätte fin slim fit jacka. Väldigt få tecken av användning, köpt för 11.000kr. Storlek M men kan även användas för av folk med storlek S
Vinterjacka från Woolrich - Pris kan diskuteras. Super fin och varm vinterjacka från märket Woolrich. Pälsen går att ta av och det ger jackan en helt annan känsla. Köpt för omkring 10 000 kr. Swipea för att se hur den sitter på 🤍
Woolrich vinterjacka - Säljer en Woolrich jacka så gott som ny knappt använd under en vinter. Perfekt längd. Säljer den endast på grund av att den har blivit för liten. Köpte den för ord pris 7700kr
Vinterjacka Woolrich - Jag säljer min Woolrich jacka i storlek M. Har även en i storlek S! Den är endast använd en HALV vinter. Nästan helt ny! Skicka iväg ett sms på 0704888342 för mer info och ifall du är intresserad. Kan tänka mig att gå ner i pris för snabb affär!
Woolrich vinterjacka - Vinterjacka ifrån woolrich Använd men i bra skick.  Storlek M.   Nypris 12.000kr   https://www.farfetch.com/se/shopping/women/woolrich-arctic-parkas-item-18654084.aspx?lang=sv-SE&size=20&storeid=13660&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_keywordid=1024119
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!