Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
grå rutig jacka
grå rutig jacka  - 89 grå rutig jacka  - 90 grå rutig jacka  - 91

grå rutig jacka

Storlek: s
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

grå rutig jacka💕

Olivia Willis
Olivia Willis
(74)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå/beige jacka  - Säljer min fina jacka som är i en kall grå/beige färg som är i väldigt bra skick, den är från Mango i storlek S!💞
Grå rutig jacka med dragkedja - Säljer en snygg grå/blå rutig jacka i storlek S. Jackan har en dragkedja framtill och två bröstfickor med knappar. Den är långärmad och har en normal passform. Perfekt för vår och höst! Materialet är 100% polyester.
Grå rutig jacka från SweetSktbs. - Höst/vårjacka skick 9/10.
Grå rutig jacka - Säljer en superfin grå rutig jacka med knappar framtill. Den är croppad och har en klassisk krage. Perfekt för höst och vår! Jackan har långa ärmar och två fickor på bröstet. Den är i mycket bra skick och passar perfekt för en clean look.🤩🤩
Rutig jacka - Rutig jacka som aldrig är använd. Den är väldigt gosig och lurvig. Storlek S. DM för fler bilder.
Rutig grå jacka från NA-KD - Säljer en snygg rutig jacka från NA-KD i grått och vitt. Jackan har en boxig, loose passform, stora knappar framtill och breda ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och har en klassisk krage. Använd fåtal gånger, bra omhändertagen, bra skick!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar