Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå parkajacka med teddyfoder
Grå parkajacka med teddyfoder - 0 Grå parkajacka med teddyfoder - 1 Grå parkajacka med teddyfoder - 2 Grå parkajacka med teddyfoder - 3 Grå parkajacka med teddyfoder - 4

Grå parkajacka med teddyfoder

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå parkajacka med mysigt teddyfoder. Jackan har en dragkedja och knappar framtill, samt flera praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar med sin långa passform och huva.

Peter
Peter
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå parkajacka från Kari Traa - Säljer en stilren svart parkajacka från Kari Traa. Jackan har en praktisk huva och flera fickor med knappar. Den är perfekt för kyligare dagar och har en diskret logga på bröstet. Designad i Norge för en aktiv livsstil.
Grå jeansjacka med teddyfoder - Säljer en snygg grå jeansjacka från Lager157 med mjukt teddyfoder. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med lock. Jackan är i mycket fint skick då den endast är sparsamt i två veckor, handtvättad en gång i parfymfritt tvättmedel och inget sköljmedel.
Grå jeansjacka med teddyfoder från Primark - Säljer en snygg grå jeansjacka från Primark med mjukt vitt teddyfoder. Storlek Xs, helt ny
Grå parkajacka med äkta päls  - Säljer en grå parkajacka från Canada Goose med pälsdetalj på huvan. Jackan är perfekt för kalla vinterdagar och har en stilren design med knappar och dragkedja. Den är varm och bekväm, idealisk för både vardag och utomhusaktiviteter.
Grå parkajacka från H&M - Säljer en grå parkajacka från H&M i mycket bra skick. Jackan har en mysig fuskpälsfodrad huva och är perfekt för kalla vinterdagar. Den har både dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Insidan är quiltad i en snygg beige färg.
Svart parkajacka med teddyfoder  - Svart parkajacka från 157 i storlek M, med mjukt teddyfoder och stor huva. Jackan har flera dragkedjor och tryckknappar framtill, samt praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar med sin varma och fluffiga insida. Snygg och enkel design som funkar till många stilar.
Grå jeansjacka med teddyfoder från Levi's - Säljer en grå jeansjacka från Levi's med vitt teddyfoder och klassisk krage. Jackan har två bröstfickor med knappar och stängs med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka