Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tunn ”jeansjacka” strl 34
Tunn ”jeansjacka” strl 34 - 89

Tunn ”jeansjacka” strl 34

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från H&M Divided. Jeansjacka med grå huva. Bara använd en gång.

h&m
elle.w
elle.w
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tunn sommarjacka  - Mycket fin sommar jacka från H&M som man använda kyliga sommar kvällar
Gul pufferjacka från H&M, strl 34 - Säljer en riktigt snygg gul pufferjacka från H&M i storlek 34. Jackan är croppad med svarta snören nertill och dragkedja framtill. Fodret är svart och jackan har en cool, boxig passform som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i garderoben!
Svart kavajjacka från H&M, strl 34 - Stilren svart kavajjacka från H&M i storlek 34. Jackan har en rak passform, rundad halsringning och två stora fickor framtill. Materialet är strukturerat och fodret är slätt. Perfekt för en clean och modern look.
Svart kappa från H&M, strl 34 - Stilren svart kappa från H&M i storlek 34. Jackan har bred krage, snyggt fall och detaljer med guldiga öljetter vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en klassisk look med modern twist.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Svart quiltad jacka Sail Racing - Riktigt sjyst svart jacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Ärmarna är släta och i mjukare material, medan kroppen är i ett glansigare.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.