Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Skitsnygg lång brun kappa från HM!! Flera år gammal men den är som ny, säljer pga att den inte kommer till användning längre, perfekt nu till våren!! Den är i storlek 32 men skulle mer säga att den är 34!!
Kappa - Säljer denna skit snygga kappa från Nelly, knappt använd. Storlek 34🤍
Kappa  - Fin kappa som är sparsamt använd på grund av fel storlek
Kappa - Jag säljer nu den här kappan som jag har haft i några månader men har knappt aldrig använt.
Kappa - En beige kappa från Berskha, aldrig använd, och därför inte nopprig . Storlek XS men jag brukar normalt ha S/36 och jag kan ha tjockare tröjor under utan att den är tajt så lite större i storleken. Inköpt för 450kr som ny💖💖
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin kavaj som bara använts en gång. Bra material och passar till vår/höst.

Lejla
Lejla
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla