Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Randig blazer från HM
Randig blazer från HM - 89 Randig blazer från HM - 90

Randig blazer från HM

Storlek: 44
Kategori: Jackor
Märke: H&M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin blazer från HM, i väldigt fint skick. Passar tyvärr inte mig längre.

h&m
Frida Folkesson
Frida Folkesson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blazer från HM - En rutig blazer som tyvärr inte kommer till användning. Den har en missfärgning på innetyget men inget som märks när man har på sig den:) köparen står för frakten💓
Rutig blazer - Helt oanvänd och med alla lappar kvar. Stl S men tycker den passar mycket mer som en M. Med axelvadd. Inköpspris 799kr.
HM Blazer stl. 34 - En blazer från HM i nyskick, militärgrön färg, storlek 34. Avslappnad passform men inte oversized
Kavaj/blazer svart 34 - Fint skick, lös tråd under ena fickan. 80% polyester, 18% viskos, 2% elastan. Foder 100% polyester. Lös passform, är mer som 36-38. Materialet ger den lite fall, den är rätt tunn och följsam.
Väst från hm  - Kort skinnväst från hm Storlek L Använd 1 gång
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.