Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Läderjacka skinnjacka strl 36/S
Läderjacka skinnjacka strl 36/S - 89 Läderjacka skinnjacka strl 36/S - 90 Läderjacka skinnjacka strl 36/S - 91

Läderjacka skinnjacka strl 36/S

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Jättesnygg biker jacket/skinnjacka i fake läder från H&M, knappt använd, kommer inte till användning. Frakt tillkommer.

Eddangeddan
Eddangeddan
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
jacka strl S/36 - ena fickans drag kedjan e sönder
Skinnjacka 36 - Skinnjacka från H&M strl 36. Använt men fint skick. Kan fraktas om köparen betalar frakten. Hund finns i hemmet!
Skinnjacka str.36 - En svart skinnjacka i fake skin från hm. Str.36. Silver dragkedjor. Använd fåtal gånger.
J Lindeberg läderjacka - strl.36 - Snygg bikerjacka i beige med bruna läderärmar och coola quiltade detaljer på ryggen. Jackan har asymmetrisk dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och ståkrage med knapp. Insidan har röda ränder för extra stilpoäng. Perfekt för dig som gillar edgy och modern look.
Gianini - Beige skinnjacka/läderjacka - storlek 36 - Beige/brun skinnjacka från Gianini. Äkta läder. Skitsnyggt modell med flera fickor med dragkedja. Använd bara någon enstaka gång - så gott som i nyskick. En del små bruna fläckar/märken i lädret, som funnits där hela tiden. Storlek 36.
Mönstrad kavajjacka från H&M, strl 36 - Snygg kavajjacka från H&M i storlek 36. Jackan är vit och grå med ett grafiskt mönster och har markerade sömmar i grått. Den har dragkedja framtill och är helfodrad med långärmad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och mönster.
Blommig bomberjacka från H&M, strl 36 - Snygg bomberjacka från H&M i storlek 36 med blommigt mönster i lila, blått, grönt och rosa på ljus botten. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och resår i midja och ärmslut.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka