Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
HM denim skjorta
HM denim skjorta - 89 HM denim skjorta - 90

HM denim skjorta

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Märke: H&M

165 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Här har jag en denim skorta som kan även bäras som en jacka! Min stil börjar att förändras därför säljer jag den, den är använd några gånger men den är som ny! Ny pris är 249⚡ och jag säljer den för 165 + frakt.

Aleila
Aleila
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hm denim jacka  - En hm jacka i nytt skick, använt ksk 9 gånger men inga skador eller fläckar, nypris 500 kr.  I strlek XS passar mig som är XS och min mamma som är S❤️😻
Slutsåld denim jacka/skjorta - Slutsåld denim jacka i nästintill nyskick från H&M! Stl XS  men passar bra för de som bär Stl S. Super snygg att bära som topp🙌 (nypris 450 kr)
Denim art jacket xs från Hm - Köpte den för 400 kr från Hm och använde den bara en gång.
Denim jacka  - Denim jacka XS/S
Väst från hm  - Kort skinnväst från hm Storlek L Använd 1 gång
Denim jacka - Jeans jacka från H&M i strl S, använd 1 gång men köpt nåt år sen!
Denim jacka - Denim jacka. sparsamt använd.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.