Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart kappa
Svart kappa - 89 Svart kappa - 90

Svart kappa

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Intressekoll på min extremt fina oversized kappa från H&M som är slutsåld! Storleken är M och sitter lite oversized på mig som är en S. Nypris: 999kr💞

Alice
Alice
(22)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Kappa - sparsamt använd
Svart kappa  - Säljer en stilren svart kappa i mycket bra skick. Den har en klassisk krage och bälte vid ärmsluten för en snygg detalj. Perfekt för höst och vår, och passar både till vardags och fest.
Svart kappa  - Säljer min superfina svarta kappa pga att den inte kommer till användning💗använd 3ggr så super fint skick, har en slits bak till💗storlek 32 men passar mig som brukar ha xss-s i överdelar💗går att diskutera priset
Svart kappa  - Använd trendig svart kappa som ej kommer till användning längre.
Svart Kappa/Kavaj - super fint skick för utom att den behövs tvättas (den har legat i en flyttlåda i flera månader & har 2st hundar).
Svart kappa - Säljer en svart kappa och bred krage. Jackan har en stilren, klassisk look med långärmade ärmar. Perfekt för dig som gillar en lite mer edgy och tidlös stil.
Svart kappa - Svart kappa från HM, slutsåld på hemsidan. Kappan är använd och därför lite nopprig men inget man tänker på. Den är i mycket bra skicka annars, skriv vid frågor eller fler bilder
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.