Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Cardigan - Mango
Cardigan - Mango - 0

Cardigan - Mango

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Bra skick, passar mig bra som är 174. Inga defekter

hej
Ludde147
Ludde147
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå hybridjacka/Cardigan från Mango - Svart hybridjacka/cardigan från MNG i storlek M. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och är tillverkad i ett stretchigt och andningsbart material. Ärmar och baksida är i mjukare tyg medan framsidan är slätare. Knappt använd.
Mango väst - Mango väst i storlek XS. Välpassande och stilren väst som passar perfekt både till vardag och finare tillfällen. Lätt att matcha med skjorta, tröja eller t-shirt för en snygg outfit. Västen är i hyfsat skick. Skriv vid intresse!
Mango skinnjacka  - Jag säljer min skinnjacka som jag har haft i två år. Trots att jag har använt den en del är den i väldigt gott skick eftersom jag har vårdat den väl. Köptes för 2700 då den är av äkta skinn.
Svart vinterjacka från MANGO  - Svart vadderad jacka från MANGO  skick 9/10 använd ett fåtal gånger
Svart pufferjacka från MANGO, S - Svart pufferjacka från MNG i storlek S. Jackan har quiltad design, två fickor med knappstängning framtill och dragkedja. Materialet är glansigt och syntetiskt, perfekt för kyliga dagar. Ståkrage och långärmad modell ger extra värme och stil.
Väst från mango  - Säljer min väst från mango då den inte kommer till användning storlek s ny pris 420
Svart dubbelknäppt kavaj Mango - Stilren svart kavaj från Mango med dubbelknäppning och klassiska slag. Kavajen har fickor med lock och knappar vid ärmsluten. Perfekt för en dressad look och passar till många olika outfits.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍