Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå pufferjacka från H&M med bälte
Grå pufferjacka från H&M med bälte - 0 Grå pufferjacka från H&M med bälte - 1 Grå pufferjacka från H&M med bälte - 2 Grå pufferjacka från H&M med bälte - 3

Grå pufferjacka från H&M med bälte

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg grå pufferjacka från H&M i storlek 36/38. Jackan har quiltad design, hög krage, dragkedja framtill och ett brett bälte i midjan med metallspänne. Materialet är glansigt.. Perfekt för 🍂 hösten.

Passion For Fashion
Passion For Fashion
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå pufferjacka från H&M med huva - Snygg pufferjacka från H&M i en gradient från ljusgrå upptill till mörkgrå nedtill. Jackan har en stor, vadderad huva och dragkedja framtill. Fickor på sidorna och quiltad design ger en modern look. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med streetwear.
Grå kappa med bälte från H&M - Snygg grå kappa från H&M med markerad krage och knytbälte i midjan. Jackan har långa ärmar med knappar vid ärmslut och två bröstfickor. Perfekt för höst och vår när du vill ha en stilren look.
Grå kappa från H&M med bälte - Säljer en grå kappa i mjuk manchester med bred krage, dubbelknäppning och knytskärp i midjan. Jackan har stora fickor framtill och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en klassisk men chill stil. Kappan har dock slitage i form av hål vid armhålorna, men detta är inget som syns från utsidan och märks inte när jackan bärs. Den är i storlek 36 men passar för mig som bär XXS/XS, alltså även 32/34.
Grå kappa med bälte från H&M - Snygg grå kappa från H&M i storlek 40. Klassisk modell med bred krage, knytskärp i midjan och diskreta fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look under kyliga dagar.
Grå kappa från H&M med bälte - Säljer en stilren grå kappa från H&M i storlek 40. Jackan har bälte i midjan, knappar på axeln och två bröstfickor. Fodret är ljusrosa och materialet känns mjukt och ulligt. Perfekt för kyligare dagar.
Grå/brun quiltad pufferjacka med bälte - Super fin jacka som jag andvänt ca 2 gånger!!
Grå pufferjacka med bälte från TYK - Snygg grå pufferjacka från TYK med hög krage, bälte i midjan och coola detaljer som knappar och dragkedjor framtill. Jackan har långa ärmar och flera fickor med knappstängning. Perfekt för dig som vill ha en varm och stilren look under vintern. Köpt för 600kr
Svart pufferjacka från H&M med bälte - Snygg svart pufferjacka från H&M i storlek 36. Jackan har en glansig finish, hög krage och markerad midja med ett brett bälte och metallspänne.  Perfekt för kalla dagar
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras