Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd jacka med bälte från H&M
Röd jacka med bälte från H&M - 0 Röd jacka med bälte från H&M - 1 Röd jacka med bälte från H&M - 2 Röd jacka med bälte från H&M - 3 Röd jacka med bälte från H&M - 4

Röd jacka med bälte från H&M

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Röd
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg röd jacka från H&M med markerad midja tack vare bälte. Jackan har stora knappar framtill, fyra fickor med lock och klassisk krage. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil. Långärmad och i mjuk bomull.

Lilly Serholt
Lilly Serholt
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka H&M Röd - Jag säljer nu min röd/orangea jacka från h&m. De är den modellen som va väldigt populär förra året. De är den som är åt de lite mer orangea hållet men skulle absolut säga att den upplevs som en röd jacka, ni ser på bild 2 hur den ser ut i dagsljuset💕
Röd jacka/kappa från H&M - Säljer en snygg röd trenchcoat från H&M i storlek XS. Jackan har långa ärmar och ett bälte i midjan för en stilren look. Perfekt för höst och vår! 🧥
Röd trenchcoat från H&M - Snygg röd trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har långa ärmar och ett bälte i midjan för en justerbar passform. Perfekt för höst och vår! Har tyvärr tappat bort bältet. Priset går att diskutera!
Röd kavaj från H&M - Snygg röd kavaj från H&M i storlek 38. Kavajen har en klassisk design med långa ärmar och knappar vid ärmsluten. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Den har en enkelknäppning framtill och är tillverkad i ett mjukt material. Använd endast vid 1 tillfälle.
Röd jacka - Röd jacka från hm❣️
Röd och svart pufferjacka från H&M - Snygg pufferjacka från H&M i rött och svart med quiltad design och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett stilrent märke på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform som ger skön streetkänsla.
Röd jacka - Röd typ bomberjacka från Hm❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Lacoste windbreaker - Mycket fin, inget fel alls. Hör av er!