Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mockajacka med päls
Mockajacka med päls - 89 Mockajacka med päls - 90

Mockajacka med päls

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Brun

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sparsamt använda jacka från HM i strl 40 men passar en S

Mathilda Eriksson
Mathilda Eriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart mocka jacka med päls - Mysig svart pälsjacka med stor krage. Jackan har en sned dragkedja framtill och två fickor på sidorna.
Päls/mockajacka - Varm sherlingjacka med päls inuti hela. Knappt använd, i bra kvalitet. Päls sticker ut vid kragen och ärmarna. Två knäppen framtill.
Mocka jacka - Säljer min fina jacka ifrån H&M, köptes för 3 veckor sen och är endast använd en gång! Den är i XS men är lite oversized så passar mig i S/M också, nypris 599
Mockajacka från H&M - Snygg mockajacka från H&M i varm brun färg. Jackan har klassisk krage, stora fickor med knappar framtill och stängs med knappar. Croppad passform och långärmad, därför köpte jag den i L så att den sitter större och längre på!🌸
Päls väst - Cool pälsväst! Skriv för fler bilder🥰
Päls/mocka jacka jofamabykenza - kenza jacka
Mockajacka - Snygg brun mockajacka. Uppskattar till storlek S.
Mocka jacka  - Jättemysig jacka i mockaimitation. Endast använd fåtal gånger.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Camouflage vindjacka i bomull - Snygg vindjacka med klassiskt camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Jackan har två stora fickor framtill, krage och stängs med dragkedja. Tillverkad i bomull och har en avslappnad passform, perfekt för en cool streetstil.