Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pälsjacka med dragkedja
Svart pälsjacka med dragkedja - 0 Svart pälsjacka med dragkedja - 1

Svart pälsjacka med dragkedja

Storlek: dam l
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pälsjacka med skinnkrage och sned dragkedja. Jackan har två fickor med dragkedjor och ett bälte i nederkant. Perfekt för kyliga dagar och ger en cool look.

Elli
Elli
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pälsjacka med dragkedja - Säljer en svart pälsjacka med hög krage och croppad passform. Jackan har en snygg ringformad dragkedja framtill och är riktigt mjuk och fluffig. Perfekt för dig som vill ha en stilren och cozy look under kyliga dagar.
Svart pälsjacka med dragkedja - Säljer en svart pälsjacka med mjuk fuskpäls och dragkedja framtill. Jackan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och mysig look under kyliga dagar.
Svart pälsjacka med dragkedja - Säljer en svart pälsjacka från H&M med bred krage och fluffiga detaljer vid ärmslut och nederkant. Jackan har en snygg asymmetrisk dragkedja och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en cool och varm look. Passar S och M
Svart pälsjacka med dragkedja - Snygg svart pälsjacka med bred krage och asymmetrisk dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja, detaljer i skinn och bälte vid nederkanten. Fodret och kragen är i mjuk pälsimitation, perfekt för kalla dagar.
Svart pälsjacka med dragkedjor - Säljer en svart läderjacka med pälsmaterial inifrån från Lindex. Skön och behaglig, men lite för stor för mig!! Inte mycket använd, köpt i butik. Pris går att förhandlas.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
Moncler cardigan - Moncler cardigan, storlek s men skulle säga att den är lite mindre i storleken. Skriv vid funderingar😁