Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vårjacka/kavaj
Vårjacka/kavaj - 89 Vårjacka/kavaj - 90 Vårjacka/kavaj - 91

Vårjacka/kavaj

Storlek: M/S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Oliv

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin vår/tidig höstjacka!! I en jättehärlig grön färg, köpt secondhand men är från hm men finns inte kvar! Storlek 44 men sitter snyggt på mig som är stl S! Lite vaddering i axlarna men på ett smickrande sätt!!

Olivia💙
Olivia💙
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vårjacka/kavaj  - Vår/sommarjacka från bon’a parte!  Storlek: 38  Knappt använd, väldigt bra skick ✨  Meddela mig vid eventuella frågor!
Vårjacka  - Superfin jacka med snöre som man kan dra åt i midjan, flera fickor och längre modell
Vårjacka - Perfekt vårjacka i militärgrönt!! Jag är 165. Den saknar en knapp, vilket syns på första bilden, men den går fortfarande att stänga
Vårjacka - Supersnygg vårjacka från HM i storlek 34. Knappt använd!
Vårjacka  - Vårjacka från neo noir i st 38, använd några få gånger men är som ny💕
Vårjacka - Vårjacka/kavaj med guldknappar och mönster i blå, beige, svart och vit.
Vår jacka - Fin vårjacka som är i kortare modell, även spännen i armarna så man kan Justera hur tajt man vill ha dom
Vårjacka - Säljer denna jättefina vårjackan då den tyvärr är lite trång på mig💗
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar