Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Brun teddyjacka med dragkedja
Brun teddyjacka med dragkedja - 89

Brun teddyjacka med dragkedja

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Brun
Skick: Bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig brun teddyjacka perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar. Jackan är i bra skick och passar perfekt för höst och vinter. Den är supermjuk och håller dig varm och bekväm.

Matilda
Matilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med dragkedja framtill och två stora fickor. Jackan har en loose passform och är tillverkad i mjukt fleece-material som håller dig varm. Storlek xs men skulle säga att den är mer s
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hög krage och grov dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och en loose passform som ger en chill vibe. Materialet är fluffigt och värmande, perfekt för kalla dagar. Passar dig som gillar oversized och avslappnad stil.
Brun teddyjacka från H&M med dragkedja - Mysig brun teddyjacka från H&M med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i mjuk polyester som ger en fluffig känsla. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till olika outfits.
Brun teddyjacka med dragkedja - Säljer den populära slutsålda Teddy jackan från H&M. Super fint skick. Använd någon enstaka gång. Perfekt för hösten! Super gosig och varm. Stl XS
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i ett fluffigt teddy-material som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med croppad passform och silverfärgad dragkedja framtill. Jackan har två fickor och en klassisk krage. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig look under höst och vinter.
Beige/brun teddyjacka med dragkedja - Mysig beige/brun teddyjacka med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en oversized passform och är tillverkad i ett mjukt, fluffigt teddy-material. köpt för 300kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Field jacka  - Fet Field jacka från J.Lindeberg | Vädligt bra skick | Fin mörk brun färg | Storlek S | Modell: Bailey | Nypris: 3500 Mitt pris: 1599 | Skriv vid minsta fråga eller fundering
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )