Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljusrosa vinterjacka Hm
Ljusrosa vinterjacka Hm - 89 Ljusrosa vinterjacka Hm - 90 Ljusrosa vinterjacka Hm - 91

Ljusrosa vinterjacka Hm

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S, är i fint skick förutom lite foundation fläckar på insidan av kragen.

Sara Ahlström
Sara Ahlström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
HM VIBTERKAPPA LJUSROSA.  - Ljusrosa vinterkappa från H&M.   1 år gammal men i väldigt fint skick! Kan ordna en bild när jag har jackan på mig så ni får en bättre bild av passformen :)  Nypris 700!
Ljusrosa vinterjacka - Skitsnygg ljusrosa vinterjacka med äkta päls! Köpt av märket mountain works. Perfekt nu till vintern med en snygg och varm jacka💞
Hm vinterjacka - Säljer denna fina hm vinterjackan som var trendig förra vintern☺️Inga defekter💖
Ljusrosa vinterjacka med huva - Säljer en ljusrosa vinterjacka med huva och rutigt foder. Jackan har knappar framtill och två fickor med lock. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha till olika outfits.🌸 Fint använt skick. Storlek 80
Mörkblå vinterjacka från HM - Jag säljer en mörkblå vinterjacka i strl 158. Det är en lite tunnare dunjacka.
Vinterjacka hm - Beige vinterjacka från hm Sparsamt använd Väldigt varm och skön
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.