Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart kavaj med knappar
Svart kavaj med knappar - 89 Svart kavaj med knappar - 90

Svart kavaj med knappar

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk svart kavaj med knappar framtill. Den har en klassisk passform och är långärmad. Passar bra till höst och vår. Ett måste i garderoben för en chic look!

Tindra 😝
Tindra 😝
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj med knappar från H&M - svart kavaj från H&M i storlek 34 med grå detaljer.  stängs med hyska och hake. lite uniform/militärvibbar, eller typ marching band. sitter nära kroppen och är väldigt smickrande. passar S
Svart kavaj med knappar - Snygg svart kavaj med silverfärgade knappar framtill. Den har en klassisk design med långa ärmar och två fickor. Perfekt för en stilren look.
Svart kavaj från H&M med knappar - Stilren svart kavaj från H&M med två knappar framtill och smala slag. Klassisk passform och diskreta fickor. Perfekt för dig som vill ha en enkel men snygg look. Materialet känns mjukt och följsamt. **Lite nopprigt vid kragen, men syns absolut inte mycket
Svart kostym kavaj med knapp i mitten - .
Svart kavaj med knappar - Snygg svart kavaj med klassisk krage och två knappar framtill. Figursydd modell med långa ärmar och två fickor. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart kavaj med silvriga knappar - Stilren svart kavaj med raka axlar och snygga silvriga knappar framtill och på fickorna. Jackan har en klassisk, rak passform och är helsvart med dekorativa detaljer. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look. Nypris 1299
Svart croppad kavaj med knappar - Snygg svart croppad kavaj med klassisk krage och långa ärmar. Kavajen har en knapp framtill och flera små knappar vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med lite edge. Köpte den här på Plick precis men den passar mig inte.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.